הקורסים הבאים
ההרשמה בעיצומה! 
 

   

  

  קורסים למבוגרים 

תל אביב  

   קורס ערב   11/5/14  

קורס מרוכז 9/5/14 

 ירושלים

קורס ערב 14/5/14

חיפה

קורס מרוכז 30/5/14 

 


                                      שיטת סילבה - לפתח את האינטואיציה

 

מהי אינטואיציה?
האינטואיציה היא היכולת לקבל מידע מעבר לחושים הפיזיים ומעבר לחלק הרציונלי של המוח.
אדם בעל אינטואיציה משתמש בה באופן מודע, בחיים האישיים והמקצועים שלו, כי  באופן לא מודע כולנו משתמשים באינטואיציה.

אנשים עושים זאת בתחומים שמענייניים אותם במיוחד כמו למשל איש עסקים משתמש באינטואיציה כדי לדעת מה הם הסיכונים או הסיכויים של השקעה מסוימת. הוא יכול לעשות זאת בשתי דרכים שונות: אחת, להשתמש בחשיבה ההגיונית, האנליטית וההגדית.
הדרך השנייה היא לפנות לאינטואיציה כאן המוח פועל באמצעות החשיבה היצירתית והחזותית. היא מדברת אלינו דרך תמונות, תובנות, תחושות ורגשות.

אפשר להגדיר אינטואיציה  כידיעה ברורה שמקבלים אותה בלי לדעת מאיפה היא בא. המידע הזה מגיע אלינו בלי ניתוח הגיוני ובבת-אחת, הוא לא מבוסס על מידע קודם.

בשיטת סילבה לומדים להרחיב מאד את החשיבה האינטואיטיבית. לחזק את האינטואיציה זה להגביר את השימוש של היכולת השכלית. להשתמש באינטואיציה זה לנצל את כל הכישורים כדי לעשות את הבחירות הטובות ביותר בין אם מדובר בחינוך ילדינו או בקנית דירה.
ייתכן כי הבעיה המרכזית בעסקים היא לקבל את ההחלטה הנכונה.
חוזה סילבה נהג להגיד שלכל בעיה יש פתרון אינטואיטיבי. אם יש מספיק מידע קל לקבל החלטות. אם אתה יודע מראש באמצעות האינטואיציה מה יהיו התוצאות של ההחלטות שלך, דמיין כמה קל זה לקבל את ההחלטות הללו.

לחוקר הראשי של
NDM DIMENSIONS IN MEDICINE) NEW) לא היה צורך לדמיין. הוא השתמש באחת הטכניקות של שיטת סילבה כדי למצוא פתרון. היה לו צורך במידע נוסף כדי לסיים את הפרויקט שלו:  למצוא נוסחה כדי לפתח עורקים מלכותיים.

באותה תקופה הרופאים היו צריכים להשתיל עורקים ממקומות שונים של גוף החולה כדי להחליף את העורקים הלא תקינים של הלב. ברור שהשימוש בעורקים מלכותיים  היה מקל  על החולים ובמקרים רבים אף היה מעריך את חייהם.
החוקר פיתח 4 נוסחאות במצב החשיבה הרגיל שלו (ז"א כאשר במוח שלו הופיעו יותר גלי- בטא) אבל עדיין הייתה בעיה של דחייה של החומר הזר.
החוקר השתתף בקורס של שיטת סילבה. המדריך קן אוברמייר הסביר שישנו יותר מידע זמין כאשר המוח פועל בגלי אלפא ולא בגלי בטא. בקורס לומדים איך להגיע למצב של אלפא באמצעות טכניקה מיוחדת של הרפיה. דרך אחרת כדי להשיג את המידע היא באמצעות החלומות.
החוקר ביקש חלום ובו מידע שימושי לבעיה שהוא רצה לפתור: מהי הנוסחה הטובה ביותר כדי ליצור עורקים מלכותיים.
הוא התעורר במשך הלילה, כתב את הנוסחה וחזר לישון. כאשר הוא התעורר בבוקר, ראה את הנוסחה, הלך למעבדה וביצה ניסוי שבו הוא גילה מהו החומר המתאים ביותר כדי ליצור את העורקים המלכותיים.
 

 


כל הזכויות שמורות למכון סילבה ישראל


 

הוקם ופותח על ידי ארטויז'ן בע"מ