הקורסים הבאים
ההרשמה בעיצומה! 
 

   

  

  קורסים למבוגרים 

תל אביב  

   קורס ערב   11/5/14  

קורס מרוכז 9/5/14 

 ירושלים

קורס ערב 14/5/14

חיפה

קורס מרוכז 30/5/14 

 


                                      שיטת סילבה - להעצים את ההנאה מחייך

 

הדימויים המגבילים שאנחנו מחזיקים בהם מונעים מאתנו להעצים את ההנאה בחיינו. מחקרים פסיכולוגיים הוכיחו, שכישלונות נחרטים במוח הרבה יותר עמוק מהצלחות.

אם הבוס מביע, בדרך כלל, שביעות רצון מהעבודה שלך, אתה מקבל זאת כמובן מאליו. אבל אם פעם יכעס על איזו פאשלה שעשית, את השיחה הזו לא תשכח. גבר יכול להיות מאהב נהדר. מספיק שפעם אחת יאכזב את בת-זוגו, כדי שיזכור את החוויה הזו לאורך זמן.

בגלל חוויות מסוג זה, רבים מאתנו מגלגלים בראש אמירות מסוג של: אני לא מספיק מוכשר או משכיל למשימה כזאת / אני לא יודע להצליח בעסקים / אני צעיר מדי (מבוגר מדי) למשרה כזו / אני אישה ורק גברים יכולים להצליח / אני גבר ורק נשים יכולות / גם הפעם לא ילך לי במבחן .

כל אמירה כזו מחזקת במוח דפוס שעל פיו אנחנו מרגישים ופועלים. הגוף מגיב מהר מאד לחשיבה זו ושפת הגוף מתאימה את עצמה להרגשה. זה מה שאנחנו מקרינים ומשיגים תוצאות בהתאם.

תמיד אנחנו פועלים על פי הדימוי שיש לנו על עצמנו. מה שעלינו לעשות הוא להעלות את ההערכה העצמית שלנו ולמחוק תכנותים מהעבר שמגבילים אותנו. אין שום סיבה שתרצה בן/בת זוג ולא תשיג אותו/ה.

אין שום סיבה כדי להיות לבד, כדי לעבוד במשהו שלא מוצא חן בעינך, כדי לחיות עם מישהו שאתה לא אוהב, כדי לסבול מכאב ראש, לא לישון טוב ולא להיות מאושר.
  
אף פעם לא מאוחר מדי כדי להשיג את מה שאתה רוצה מהחיים. אף פעם לא מאוחר מדי לאהבה, להצלחה, לאושר. אף פעם לא מאוחר מדי כדי להשיג משהו טוב.

אתה יכול להשיג מה שאתה רוצה, אם אתה מוכן לדמיין אותו, להרגיש אותו ולפעול בהתאם. לא חסרות הזדמנויות בעולם הזה. יש הזדמנויות כל הזמן.
 
הטכניקות של שיטת סילבה עוזרות לך ליצור דימוי עצמי  שיאפשר לך להפוך את החלומות למציאות, עם כל האושר, עם כל השפע, עם כל העצמאות , עם כל מה שאתה מאחל לעצמך ולילדיך.

העולם אינו מקום טוב יותר אם חלומותיך לא מתגשמים. להפך. ככל שאתה מאושר יותר, כך תהיה מסוגל לתרום יותר לאחרים.


כל הזכויות שמורות למכון סילבה ישראל


 

הוקם ופותח על ידי ארטויז'ן בע"מ