הקורסים הבאים
ההרשמה בעיצומה! 
 

   

  

  קורסים למבוגרים 

תל אביב  

   קורס ערב   11/5/14  

קורס מרוכז 9/5/14 

 ירושלים

קורס ערב 14/5/14

חיפה

קורס מרוכז 30/5/14 

 


                                              שיטת סילבה - לשיפור הבריאות

 

                                     להתגבר על
                                     נדודי שינה
                                     כאבי-ראש ומגרנות

                                     
עייפות
                                     כאבי-גב
                                     הורדת לחץ דם גבוה  
                                     הפסקת  עישון
                                     ירידה במשקל

כיום ידוע שמחלות רבות נגרמות על ידי מתח. לכן הפחתת המתח היא שלב ראשון במניעת מחלות. כל אחד יכול ללמוד טכניקות של ריפוי עצמי כי הגוף מסוגל לרפא את עצמו בצורה הטובה ביותר בתנאי שהשכל, המשוחרר ממתח, יאפשר לו לבצע את עבודתו.

כשמופיעה בעיה בריאותית, רובנו נוטים לראות בה משהו חיצוני שתוקף את הגוף, וחושבים שכל מה שעלינו לעשות זה לקבל טיפול רפואי. תמונה זו היא חלקית בלבד. רופאים שמו לב שמחלות רבות מתפרצות דווקא אצל אנשים שחוו מתחים, לחצים מעיקים, בעיות כלכליות, קשיים בעבודה או אסונות פרטיים. אירועים אלה מחלישים את המערכת החיסוניתומגבירים את הסיכון לחלות, כלומר קיים קשר ישיר בין המצב הרגשי לגופני.

ניתן למנוע מחלות ולסייע בריפוי הגוף באמצעות שלושה גורמים חשובים:

 

רגיעה: הורדת רמת המתח והחרדה והתגברות על הפחד משפיעות
על תהליך הריפוי.

חשיבה חיובית: מחשבות חיוביות מעודדות את תהליך ההחלמה ומביאות לשקט פנימי.

שינוי אמונות: אמונות שליליות מדכאות, על כן יש להחליפן באמונות שעוזרות לריפוי.

רגיעה

השלב הראשון לשיפור הבריאות הוא להפיג את המתחים המצטברים. במצב רגיעה באמצעות שימוש בדמיון מסלקים דאגות, פחדים ומחשבות מטרידות. כאשר אדם סובל ממחלה שמאיימת על חייו, הפחד עלול לגבור ולגרום לכך שהוא יתקשה לפתח ציפיות חיוביות לגבי העתיד. הרפית הגוף עוזרת לשבור את מעגל הקסמים של מתח המוביל לפחד וחוזר חלילה. כשהגוף רפוי, לפחות במשך מספר דקות, המחלה כבר לא שולטת על החיים. חולים רבים שלמדו להגיע להרפיה אומרים שנקודת הראות על מה שעובר עליהם משתנה ושהם מתמלאים אנרגיה.

 

חשיבה חיובית

הציפיות שיש לנו לגבי תהליך הריפוי והתמונות שאנו מחזיקים בראש הן שתקבענה את סיכויי ההחלמה. אדם פסימי שאומר לעצמו שוב ושוב משפטים כמו: "קשה לי", "אני לא רואה שום הטבה", "מזה אני לא אצא", מעכב את יכולתו להחלים. מחקרים רבים הוכיחו, שציפיות שליליות מפריעות להחלמה בעוד שציפיות חיוביות הן גורם מכריע בריפוי. הגוף יכול לרפא את עצמו בתנאי שהשכל יאפשר לו לבצע את עבודתו.

 

שינוי אמונות

האמונות משפיעות על מה שקורה לנו. אדם שמאמין ש"החיים קשים", יראה במחלה הוכחה לאמונתו. רוב הסיכויים שידאג כל הזמן ויהיה מדוכא. האמונות יוצרות רגשות ולרגשות יש כוח אדיר בהפעלת המנגנונים המזיקים לגוף או המיטיבים עמו. אדם בעל גישה אופטימית תמיד יחפש וימצא, אפילו כשהוא חולה, את הצד החיובי שבמצב. מי שמאמין ביכולתו להשפיע על חייו, לוקח אחריות ומשתתף באופן פעיל בתהליך הריפוי.

הטכניקות של 'שיטת סילבה' עוזרות לסלק דאגות, לצפות לריפוי, לשנות אמונות בקשר לבריאות ולהביא לכך שהגוף יתקן את עצמו.
                                    

האמונות יכולות להיות המקור הראשי של המחלה, או הכוח החזק ביותר בתהליך הרפוי.  ד"ר  בנסון

עדויות של בוגרי שיטת סילבה

 
ד"ר קרל סיימונטון, חלוץ בחקר הסרטן ומחבר רב המכר "לשוב להיות בריא" טוען שכמו שהגוף "יוצר" את המחלה, כך הוא יכול להביא לריפוי עצמי. ד"ר סיימונטון מצא, שחולים שלמדו להגיע להרפיה ולדמיין כיצד התאים החזקים של המערכת החיסונית מתגברים על התאים הסרטנים החלשים, הגבירו את הסיכויים להבריא. הוא טוען: "שיטת סילבה  היא הכלי החזק ביותר שאני יכול להציע למטופלים שלי לריפוי עצמי".

ד"ר עופר רז:  "אני עוסק ברפואה הטבעית והסינית מזה מספר שנים. עברתי את הקורס של שיטת סילבה לפני כ- 10 שנים ואני מודה מאז על היכולת לעבוד וללמד בצורה משופרת. "שיטת סילבה" היא שיטה של מדיטציה דינמית המלמדת אותנו שהשכל, אם יהיה משוחרר ורגוע, יכול לרפא את הגוף בצורה טובה ביותר. הקורס מפליא ביכולתו לעזור לנו להגביר פי עשרות מונים את כושר הטיפול והריפוי העצמי שלנו.    
                                         

רחל, ירושלים: הגעתי לקורס סילבה כשהייתי במצב נפשי ופיזי ירודים מאוד בשל מחלת פרקינסון שנתגלה אצלי בגיל צעיר. כשנודע לי דבר המחלה והבנתי את משמעותה, לא יכולתי וגם לא ידעתי כיצד לשאת בנטל הכבד. הצטרפתי  לקורס סילבה ורכשתי שם כלים וטכניקות להתמודדות. היום, שנה וחצי שאני מתרגלת יום יום את מה שלמדתי. בקורס מצבי השתנה לאין ערוך. התפקוד הפיזי שלי השתפר עד כדי שהרופא המטפל בי בהדסה אמר לי:  - אולי אין לך פרקינסון? בביקורי האחרון אצלו הוא שאל אותי : - מה הסוד שלך? הסברתי לו על השיטה והוא התרשם ואמר שאין לו ספק שטכניקות לריפוי עצמי בהחלט יכולות להביא לשיפור כפי שחל אצלי.  אם את/אתה נמצא/ת בבעיה כזו או דומה אשמח לשוחח אתך. ניתן להשיג אותי באמצעות רפי או טניה (המדריכים מסילבה).

חגית, תל אביב: אני בתחום המדיטציה והדמיון מודרך למעלה מ 15 שנה, במהלכן למדתי הרבה קורסים מסוגים ותיאוריות שונות בתחומים אלה.

לפני שנתיים חליתי במחלת הסרטן והייתי, לפי הגדרת הרופאים במצב חמור מאוד. הרופא האונקולוג אמר לי שהוא יביא את ה 50% שלו בתרופות שאני אקבל בטיפוליי הכימותרפיה אך אני חייבת להביא את ה 50% הנותרים. אחרת זה לא ילך!!

באותו רגע ידעתי שעליי להשקיע את כל כולי על מנת לשפר את הבריאות. מכל השיטות שהכרתי וניסיתי, השיטה שעבדה הכי חזק ועזרה לי להגיע לריפוי עצמי זאת שיטת סילבה ללא ספק! השיטה עזרה לי לתת לעצמי כוח נפשי ופיזי אדיר על מנת להילחם במחלה, ובעזרת הדמיון המודרך שבניתי לעצמי (כמובן מהידע והכלים שקיבלתי משיטת סילבה) עזר לי בצורה ממשית להילחם בגידול, עד שהרופא בעצמו לא האמין שיש שיפור כל כך משמעותי בטווח זמן כה קצר. כמובן שהיום אני בריאה לחלוטין.
שיטת סילבה תמיד עזרה לי לאורך השנים ואני מרגישה שזכיתי בכך שלמדתי את השיטה. אני  מרגישה בטחון ורוגע בידיעה שאני מכירה את השיטה (לעומת שיטות אחרות שאני מכירה) ויכולה לעזור לעצמי בכל תחום בחיים בכל עת! ועובדה שהשיטה הוכיחה את עצמה ובגדול!! ואני מודה על כך כל יום.


רחל ל.: "חליתי במחלה קשה והטכניקות שלמדתי בקורס עזרו לי מאוד. הצלחתי להוריד מתח, עבדתי עם טכניקת ''המעבדה השכלית'' ואחרי חודשיים של עבודה יומיומית, חל שיפור ניכר במצבי הבריאותי. היום אני יודעת שאם אמשיך לתרגל, הסיכויים שלי להבריא טובים." 

 

שאול ג.: "בקורס סילבה למדתי להרגיע את עצמי ובעיקר לטפל בנדודי השינה. היום אני ישן הרבה יותר טוב ומבלי לקחת כדורים. חבל שלא עברתי את הקורס לפני כמה שנים."

 

 ציפי א. : "שנים סבלתי מתופעות של אלרגיה,אך אף בדיקה לא נתנה לכך אישור. באין מחלה מוגדרת הרופאים לא ידעו איזו תרופה לתת לי. ניסיתי אינספור שיטות אלטרנטיביות – לשווא. כשהגעתי לשיטת סילבה לא תליתי בה הרבה תקוות אבל לא רציתי לוותר על סיכוי להחלמה. לשמחתי, בזכות השיטה פחתו התופעות וככל שהמשכתי לתרגל הן נעלמו כליל."  

 כל הזכויות שמורות למכון סילבה ישראל


 

הוקם ופותח על ידי ארטויז'ן בע"מ