הקורסים הבאים
ההרשמה בעיצומה! 
 

   

  

  קורסים למבוגרים 

תל אביב  

   קורס ערב   11/5/14  

קורס מרוכז 9/5/14 

 ירושלים

קורס ערב 14/5/14

חיפה

קורס מרוכז 30/5/14 

 


                 שיטת סילבה - לעצור את המתח
                               

הרפיה והתמודדות עם מצבי לחץ 
    שליטה עצמית: להרגיע את עצמך מידית 
      להתגבר על פחדים וחרדות
 

שינויים. חיינו רצופים שינויים אשר מביאים איתם, לא פעם, תופעות לוואי. שינוי נחווה אצל רבים מאיתנו כמצב מלחיץ . כל שלב בחיים מביא עימו שינוי כזה: גיוס לצבא, לימודים / מבחנים, קבלה למקום עבודה חדש, נישואין / גירושין, לידות, יציאה לפנסיה והרשימה עוד ארוכה. 

מתח והתמודדות עם מצבי לחץ אינם נחווים רק בעת שינויים. הם מלווים אותנו בעוצמות שונות לאורך כל הדרך בעיקר כאשר יש קשיים שונים: בין אם מדובר בהתמודדות פיננסית, קושי ביחסים אישיים ואפילו כאשר יש מספר מטלות שצריך לבצע בפרק זמן קצר.

כדי לא להגיע למצב של נדודי שינה, נטילת כדורי הרגעה או ירידה משמעותית באיכות החיים ישנו פתרון זמין, נעים ומהיר ליישום: שיטת
סילבה.

 בקורס של שיטת סילבה לומדים להגיע בזמן קצר למצב של רגיעה. מצב זה מהווה הכנה להתמודדות עם מצבי לחץ, כך נלמד כיצד לשמור על  רגיעה גם כאשר מתרחש משהו מטריד. התרגול מפחית את מידת ההשפעה של האירוע השלילי ולא מאפשר לו לחלחל  עמוק מדי ללב.

בנוסף, נלמדת בקורס טכניקה מיוחדת להתמודדות עם מצבי לחץ, שמכינים אותה מראש, וזאת כדי שבזמן לחץ ומבלי לעצום עיניים, מגיעים לרגיעה מיידית וכך התגובה מגיעה ממקום רגוע ומאוזן.

לרגיעה השפעה על היבטים רבים באישיות:

פחות אימפולסיביות ופחות מצבי - רוח משתנים.

שליטה גדולה יותר על  אירועים חיוביים ואירועים שליליים בחיים.

שיפור בהערכה העצמית.

תרגול סדיר של הרפיה מהווה חיזוק לשינויים אלה, העוזרים להתמודדות עם מצבי לחץ בצורה טובה יותר.

 


"
הגעתי אל מכון סילבה בעקבות המלצות של כמה אנשים שעברו את הקורס ואחרי שקראתי ספר בנושא השיטה. הגעתי אל המכון בתקופה של אחרי הצבא ולא ידעתי מה הכיוון בחיי. עברתי כמה טראומות במהלך שירותי הצבאי ובעקבותיהם פתחתי חרדות ומתח רב הציף את חיי בתקופה ההיא.

היום, כשנה אחרי הקורס והשימוש בטכניקות המצוינות של השיטה אני סטודנט ומצאתי את הכיוון בחיים ובעזרת התכנות הצלחתי לצאת מהחרדות כמעט לגמרי. מעצבות והרגשת אין מוצא אל אופטימיות ואמונה. אני מודה כי הקורס היה נקודת המפנה בחיי והתחלתי להאמין בעצמי ובכוח של שכלי לפתור לי את כל הבעיות בחיי.

היום אני עובר את הקורס בפעם השנייה כדי לחדד ולספוג שוב את הטכניקות והאווירה של המכון.
לכל אחד יש את הנקודות בחייו שבהם הוא נתקע והקורס עוזר להרחיב את היכולות של כל אחד, כולל התמודדות עם מצבי לחץ. ההדרכה מצוינת והאווירה נעימה. מומלץ בחום"
  
ניר, ראשל"צ 

 

.

 


כל הזכויות שמורות למכון סילבה ישראל


 

הוקם ופותח על ידי ארטויז'ן בע"מ