03-6025756

מהי שיטת סילבה?קורסיםמנחיםמחקריםספרים ודיסקיםתקשורתצור קשרSilva International

  
הקורסים הבאים
ההרשמה בעיצומה! 
 

   

  

  קורסים למבוגרים 

תל אביב  

   קורס ערב   11/5/14  

קורס מרוכז 9/5/14 

 ירושלים

קורס ערב 14/5/14

חיפה

קורס מרוכז 30/5/14 

 


                                       צמיחה אישית

 

שיטת סילבה אכן שינתה בפועל את חיי. מעבודה קבועה ובטוחה בבנק גדול בתפקיד בכיר, לחיים כ ''יועץ עסקי'' שצריך ליזום כדי שהעבודה תגיע אליו.
זו תוצאה ישירה של השתתפות בקורס שעברתי לפני מספר שנים. השיטה אפשרה לי להתגבר על מכשול ''הפחד'' מאובדן עוגן כלכלי למשפחה, המלווה בתסכול תמידי מדרך חיי, לעשייה אחרת עם שלמות רבה יותר.
הקורס אינו תרופת פלא לכל, אך באמצעותו אתה יכול לשלוט טוב יותר בחייך. וזו גדולתה של השיטה.
האפשרויות רבות, התעכבתי על ציון דרך אחד.
   אברהם טל,  כלכלן -  י-ם 

לפני 7 שנים במדויק פגשתי לראשונה את שיטת סילבה ואת משפחת ליברמן, באחד הרגעיים הקשים בחיי האישיים לא במקרה יום אחד קראתי מאמר על שיטת סילבה ובו הזמנה למבוא לקורס. משהו משך אותי ללכת באותו לילה ושם מצאתי את הנוסחה שחיפשתי. באמצעות הכלים שקיבלתי במהלך הקורס החל בי תהליך של צמיחה אישית ומקצועית כאישה וכפסלת. דלתות חדשות נפתחו בפניי. העבודה האומנותית שלי קיבלה תאוצה, ועקב הפרסים שקיבלתי, הייתה לי ההזדמנות להציג ולעבוד בחו"ל יחד עם אומנים מרחבי העולם.

במהלך השנים האלה, השתתפתי בסדנאות ההמשך "למימוש מטרה אישית" ול"שיפור מערכות היחסים עם עצמי ועם אחרים", אשר תרמו לי רבות כדי לממש מטרות חדשות. אני יודעת שהמפתח לאושר ולהצלחה בתוכי, במחויבות האמיתית עם עצמי. ואני יודעת שבמסע החיפושים שלי אני לא לבד, אלא תמיד אקבל תמיכה מהמשפחה הזו, שבאדיבותה, אופטימיות וידע רב פועלת על מנת להרחיב את כמות האנשים שמפיקים תועלת משיטת סילבה למען חיים שלמים יותר בעולם טוב יותר. לידידים היקרים שלי טניה, משה, מאירה ורפי ליברמן, תודה רבה!            אאידה סרוסי, פסלת -

 

                    

למדתי שיטת סילבה במחזור הראשון שלה בארץ, כשטניה ומשה הגיעו מדרום אמריקה. השיטה שינתה משמעותית דרך חשיבתי ואת חיי. כל חשיבה שלילית שהייתה לי עד היכרותי אותם השתנתה לחשיבה חיובית. מאחר ומחשבה היא אנרגיה גם עבודתי הפנימית השתנתה ועמה כל מה שמקיף אותי - סביבתי הקרובה והרחוקה.

בעבודתי באמנות התחברתי לערכים היהודיים שאומרים בפרוש: "נתתי לפניך את הברכה והקללה ובחרת בחיים למען תחיה אתה וזרעת" (דברים ל19)  כל רגע ורגע אדם צריך לבחור בין "מלך או כלם" בין "ענג או נגע" כלומר לבחור בחיובי, לבחור בחיים. שיטת סילבה מדגישה האפשרות להיות האדריכל של חיינו ולבחור כל רגע ורגע בחיובי. אני ממליצה בחם.  אביבה שמר, פסלת, חיפה

  

 כל הזכויות שמורות למכון סילבה ישראל


 

הוקם ופותח על ידי ארטויז'ן בע"מ