03-6025756

מהי שיטת סילבה?קורסיםמנחיםמחקריםספרים ודיסקיםתקשורתצור קשרSilva International

  
הקורסים הבאים
ההרשמה בעיצומה! 
 

   

  

  קורסים למבוגרים 

תל אביב  

   קורס ערב   11/5/14  

קורס מרוכז 9/5/14 

 ירושלים

קורס ערב 14/5/14

חיפה

קורס מרוכז 30/5/14 

 


                                       הרגלים

שיטת סילבה מומלצת לכל מי שניסה או מנסה להפסיק לעשן. בזכות השיטה הפסקתי לעשן אחרי 30 שנה בקלות יחסית, ללא מאמץ וללא שום תחליפים. השיטה עובדת נהדר. מומלץ מכל הלב. יעל, מרכז

                                                    

בפעם הראשונה שעשיתי את הקורס של סילבה ירדתי 22 ק''ג. שמרתי על המשקל החדש שנה וחצי. כשהתחלתי לעלות במשקל חזרתי שוב על הקורס. הפעם הבנתי, שלמרות שנראיתי רזה, חשבתי כמו שמנה. ההבנה הזו עזרה לי מאד. גם אני שיניתי חשיבה והיום אני לא נלחמת באובססיה לאכול.   צילה,  ת"א

 

פעם חשבתי שלהיות שמן זה כתוצאה מכך שלא סוגרים את הפה או אם חיים כמו ''בטטה'': צורכים המון ומוציאים 'גורנישט'. היום אני יודע שאלה תגובות לצורת חשיבה. אם מה שאתה חושב על עצמך, נכנס לקטגוריה של: שיפוט לחומרה, ביקורת רצחנית,זלזול תהומי וכד', אז אחת הדרכים לממש זאת היא השמנה.

בקורס של שיטת סילבה למדתי את החשיבות של ''דיבור פנימי'' וכיצד הוא מעצב את התגובות שלי. עבדתי על האמונות הפנימיות שלי וראיתי בהפתעה מוחלטת כיצד אני מעצב את חיי על פי כיוונים שמאד הזיקו לי.
הבנתי שהערכה העצמית שלי בנושא מסוים הייתה ''על הקרשים'', בניגוד מוחלט להערכה הגבוהה שהייתה לי על עצמי. כל זה הוביל אותי לראות את עצמי אחרת ולחשוב אחרת וכתוצאה מהתהליך שעשיתי ב''ראש'', אני כבר לא אדם שמן.
    רוני,  מרכז

 

 

 מיד אחרי שסיימתי את הקורס התחלתי לעבוד על ירידה במשקל.
השתמשתי בטכניקה שלימדו אותי וכבר ירדתי 5 קילו. אני בטוחה שבקרוב אגיע למשקל שאני רוצה.
        ליאורה,  ת"א

 

 כל הזכויות שמורות למכון סילבה ישראל


 

הוקם ופותח על ידי ארטויז'ן בע"מ